Kurz Handstand s Michaelem Mudrákem

 

Kurz Handstandu s Michaelem Mudrákem.

 
Workshop handstandu je praktický seminář primárně určen pro dospělé. Jedná se o techniku stoje na rukou, kterému předchází celá řada předcvičení, což znamená různá cvičení na fyzičku ( aby tělo bylo připraveno na stoj na rukou ) a také několik cvičení na techniku. Nedílnou součástí jsou také cviky na flexibilitu.
Následně přichází na řadu stojkování u stěny, ale i v prostoru, samozřejmě vše s pomocí lektora. Během celého workshopu vysvětluje každý postup přípravy na stojku. 
Stojka jako taková je skvělá nejen pro zapojení svalů celého těla a pro cítění rovnováhy nebo-li balancu, ale i pro vnímání těla jako takového

 

Michal Mudrák studoval handstand ( ekvilibristiku ) u pedagogů Františka Navrátila v Česku, Nataliye Nebrat v Berlíně a Ernesta Palchikova v Kyjevě - jednoho z nejuznávanější handbalancerů na světě.
Spolu se svou partnerkou Daniellou tvoří uměleckou dvojici Hand to Violin a ve svých vystoupení propojují handstand, současný tanec, hru na housle a herectví.
Účinkovali např: 
ve francouzská novocirkusové
company Cirque Bouffon,Krystallpalast Varieté v Lipsku, Pegasus Varieté Bensheim, Varietéspektakel Köthen, varieté China Rouge v Číně, Festival Feux de la Rampe ve Francii a další. 
Ve školním roce 2012/2013 působil jako učitel akrobacie v Janáčkově konzervatoři v Ostravě.
 
 
Kdy?
  3.ledna 2017 ve Fit & Fun studiu od 17 hod a od 19 hod. Kapacita na jeden kurz 10 osob. Rezervace na http://rezervace.fitfun.cz/schedule/FIT&FUN_OSTRAVA/Rozvrh_fitness_lekc%C3%AD