Nejvýznamnější úspěchy SK Fit&Fun Ostrava

 

Jarní sezona 2019

Celkem 14 závodních sestav v kategorii single „B“ a „C“ a dvě dvojice v kategorii „D“ se účastnilo závodů II.VT FIG  Mistry s Mistry. Do velkého finále se ze 44 závodnic probojovala Viktorie Grochovcová, která nakonec obsadila krásné 14. místo v kategorii singl ženy „C“. Jediný zástupce rodu mužského v klubu, Robin Stolařík, obhájil skvělé 2. místo. V kategorii dvojice „D“ obsadily ve finále: Denisa Grebenárová a Katka Marenčáková - 10. místo a Katka Hráčková a Veronika Morysová - 9. místo

 

 

V průběžném pořadí závodní sezony pak naše holky skončily takto:

  • Kategorie singl „B“: Marion Zouharová - 19. místo, Johana Mydlarčíková - 24. místo
  • Kategorie singl „C“: Klára Varyšová - 20. místo, Elen Oršová - 25. místo

 

Všem závodnicím i závodníkům gratulujeme!!!

 

V roce 2018 se naše závodnice 1.VT Nela Císařová, jako jediná z Ostravy, zúčastnila mezinárodních závodů FIG. Závodila v kategorii "individual woman" a také v "triu" spolu se závodnicemi pražského klubu Corridoor. V Anglii obsadila Nela krásné 14. místo, na Slovensku pak "triu" získaly holky druhé místo. Ostatní závodníci reprezentovali klub na závodech Mistry s Mistry, 2.VT FIG. Mezi nejlepší umístění patří 19. místo Elen Oršové z celkového počtu 63 závodnic. 

 

 

V roce 2017 jsme v sérií závodů soutěže Mistry s Mistry obsadili jedno 1. místo a dvě 3. místa v jednotlivcích a dvě 3. místa ve dvojicích. Ve finálovém závodě jsme obsadili 4. místo v jednotlivcích (ženy) a 1. místo v jednotlivcích (muži).

 

V roce 2016 jsme se zúčastnili mistrovství světa ve Vídni v kategorii fitness tým, kde holky obsadily 4. místo.

 

V roce 2014 jsme se jako první ostravský klub v historii probojovali do I. výkonnostní třídy Českého svazu aerobiku a fitness.

Zároveň jsme se v tomto roce stali 7. nejúspěšnějším klubem ČR v soutěži Mistry s Mistry!!!

 

V roce 2013 jsme se zúčastnili otevřeného mistrovství Evropy ve Švýcarsku, kde jsme vybojovali 1., 3. a 4. místo v jednotlivcích a 2. místo v "triu". Ve stejném roce na finále Mistry s Mistry jsme obsadili 1. místo v jednotlivcích a 2. místo v "triu". Na soutěži FISAF CZ jsme vybojovali 1. místo v jednotlivcích, 2. místo ve dvojicích a 3. místo "trio". V kategorii Master class jsme obsadili dvě 1. místa a jedno 3. místo.